Slavia reaguje na sobotní vydání deníku Sport

SK Slavia Praha – fotbal a.s. se důrazně ohrazuje proti způsobu, kterým deník Sport ve svém sobotním vydání píše o klubu. Forma, jakou je zde klub prezentován, poškozuje dobré jméno Slavie a je mimo zásady slušného chování...
SK Slavia Praha – fotbal a.s. se důrazně ohrazuje proti způsobu, kterým deník Sport ve svém sobotním vydání píše o klubu. Forma, jakou je zde klub prezentován, poškozuje dobré jméno Slavie a je mimo zásady slušného chování.

Klub přiznal současnou složitou situaci a otevřeně o ní diskutuje uvnitř akciové společnosti, s fanoušky i zástupci médií. Generální ředitel Vladimír Leška poskytl Sportu obsáhlý rozhovor, který je veden v korektním duchu. Rozhovor je však doplněn neseriózními poznámkami, zvláště pak upoutávkou na úvodní straně.

Autor, který se skrývá pod obecnou značkou fot, zde sugestivně čtenářům předkládá katastrofický obraz Slavie, který dokladuje na nepravdivých či nepřesných informacích. Autor navíc bez zábran používá zjednodušené a zpochybňující formulace v souvislosti s projektem stadiónu v Edenu, o kterém nemá očividně žádné údaje a znevažuje tak práci všech, kteří se na projektu podílejí.

Slavia odmítá tento stereotypní přístup a stále stejná klišé. Klub v minulosti deklaroval maximální otevřenost ve vztahu k médiím. Ukazuje se ale, že tento způsob komunikace je v zájmu honbou za senzací zneužíván.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články