Miroslav Holeňák odpovídal on-line

Obránce Miroslav Holeňák, posila Slavie ze Slovanu Liberec, možná nestihne úvod ligy. V přípravném duelu s Mladou Boleslaví si totiž natrhl stehenní sval. Absence by ho ale hodně mrzela. V prvním kole Slavia zajíždí do Zlína, odkud sympatický fotbalista pochází. „Moc bych si tam chtěl zahrát...
Obránce Miroslav Holeňák, posila Slavie ze Slovanu Liberec, možná nestihne úvod ligy. V přípravném duelu s Mladou Boleslaví si totiž natrhl stehenní sval. Absence by ho ale hodně mrzela. V prvním kole Slavia zajíždí do Zlína, odkud sympatický fotbalista pochází. „Moc bych si tam chtěl zahrát. Ale uvidíme jak se bude vyvíjet zranění. Maximálně ale vynechám první dvě kola,“ uklidnil fanoušky v pondělní on-line diskusi. Na otázku, jak vidí svou pozici v souvislosti s reprezentací České republiky, odpověděl: „Vše bude záležet na výkonech, když budou kvalitní, mám pořád dveře otevřené.“ Celý rozhovor si přečtěte zde.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články