Béčko remizovalo s Velimí

Juniorka Slavie remizovala v neděli v dalším přípravném utkání s Velimí 0:0. V první půli předvedlo béčko slabý výkon, po přestávce se tým zvedl, na vítězství ale nedosáhl. „Celkový dojem ze zápasu je špatný,“ uvedl kouč Pavel Trávník...
Juniorka Slavie remizovala v neděli v dalším přípravném utkání s Velimí 0:0. V první půli předvedlo béčko slabý výkon, po přestávce se tým zvedl, na vítězství ale nedosáhl. „Celkový dojem ze zápasu je špatný,“ uvedl kouč Pavel Trávník.

Velim - Slavia B 0:0
Sestava Slavie: Podaný (46. Gramblička) - Parys (46. Budějský), Gagula, Stibůrek, Martin Zachariáš - Otočka (46. Bauer), Vondráček (46. Studík), T. Dubský (46. O. Dubský), Kotrba (46. Kalivoda), Mejzlík - Bálek (46. Jirásek)

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články