Mezi první dvě ligová kola se vtěsná zápas Poháru UEFA

Své úvodní vystoupení v Gambrinus lize absolvují slávisté v sobotu 7. srpna ve Zlíně s výkopem ve 20:00 hodin. Následující čtvrtek je pak čeká zápas druhého předkola Poháru UEFA, které se losuje tento pátek. Odveta je na programu o čtrnáct dní později. Poprvé před vlastními diváky pak Slavia v nejvyšší domácí soutěži nastoupí v pondělí 16. srpna na Strahově, kde se v televizním přenosu utká s Libercem...
Své úvodní vystoupení v Gambrinus lize absolvují slávisté v sobotu 7. srpna ve Zlíně s výkopem ve 20:00 hodin. Následující čtvrtek je pak čeká zápas druhého předkola Poháru UEFA, které se losuje tento pátek. Odveta je na programu o čtrnáct dní později. Poprvé před vlastními diváky pak Slavia v nejvyšší domácí soutěži nastoupí v pondělí 16. srpna na Strahově, kde se v televizním přenosu utká s Libercem.

Výkopy našich ostatních domácích zápasů jsou stanoveny na sobotu ve dvacet hodin. Od 31. října, kdy se přechází na zimní čas, se začátky utkání přesouvají na 17:00 hodin. Termíny televizních duelů zůstávají zachovány – sobota na TV Nova (14:25) a pondělí na TV Prima (16:40).

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články