291. derby se Spartou v neděli 14. dubna od 18:00

Slavia zná termíny všech zápasů do konce základní části domácí FORTUNA:LIGY.

Důležitým datem pro všechny fanoušky Slavie je termín domácího 290. derby proti Spartě. To se bude hrát mezi dvěma utkání čtvrtfinále Evropské ligy s londýnskou Chelsea FC, tedy v neděli 14. 4. od 18:00. Utkání bude vysílat O2 TV Sport.

Ve 29. kole pak Slavia cestuje do Zlína, kde nastoupí 21. dubna od 17:00. Základní část FORTUNA:LIGY pak sešívaní uzavřou poslední dubnový víkend, v sobotu 27. dubna od 17:00 přivítají na domácí půdě olomouckou Sigmu.

Pro ty nejaktuálnější informace o prodeji vstupenek nejen na Evropskou ligu, ale i na závěr základní části včetně 290. derby se Spartou sledujte náš web a sociální sítě. Jedině tam naleznete ty oficiální a zaručené informace.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články