291. derby se Spartou v neděli 14. dubna od 18:00

Slavia zná termíny všech zápasů do konce základní části domácí FORTUNA:LIGY.

Důležitým datem pro všechny fanoušky Slavie je termín domácího 290. derby proti Spartě. To se bude hrát mezi dvěma utkání čtvrtfinále Evropské ligy s londýnskou Chelsea FC, tedy v neděli 14. 4. od 18:00. Utkání bude vysílat O2 TV Sport.

Ve 29. kole pak Slavia cestuje do Zlína, kde nastoupí 21. dubna od 17:00. Základní část FORTUNA:LIGY pak sešívaní uzavřou poslední dubnový víkend, v sobotu 27. dubna od 17:00 přivítají na domácí půdě olomouckou Sigmu.

Pro ty nejaktuálnější informace o prodeji vstupenek nejen na Evropskou ligu, ale i na závěr základní části včetně 290. derby se Spartou sledujte náš web a sociální sítě. Jedině tam naleznete ty oficiální a zaručené informace.

Aktuálně

Vstupenky na Příbram ve volném prodeji

dnes
Vstupenky na domácí zápas s Příbramí, který se hraje 19. října od 19:00, jsou ve volném prodeji na internetu a na pokladnách.

Kluci zápas zvládli fantasticky, měl radost Hyský

včera
Slávistické béčko i bez reprezentantů porazilo Táborsko 2:1 „Ze skvělého týmového výkonu vzešly výkony individuální,“ měl radost z předvedené hry svých svěřenců trenér Martin Hyský.

Béčko porazilo první tým tabulky z Táborska

včera
Slávistické béčko zvládlo náročné utkání proti prvnímu celku ČFL skupiny A a po brankách Imada Rondiče a Michala Vaňka porazilo Táborsko 2:1.

Další články