291. derby se Spartou v neděli 14. dubna od 18:00

Slavia zná termíny všech zápasů do konce základní části domácí FORTUNA:LIGY.

Důležitým datem pro všechny fanoušky Slavie je termín domácího 290. derby proti Spartě. To se bude hrát mezi dvěma utkání čtvrtfinále Evropské ligy s londýnskou Chelsea FC, tedy v neděli 14. 4. od 18:00. Utkání bude vysílat O2 TV Sport.

Ve 29. kole pak Slavia cestuje do Zlína, kde nastoupí 21. dubna od 17:00. Základní část FORTUNA:LIGY pak sešívaní uzavřou poslední dubnový víkend, v sobotu 27. dubna od 17:00 přivítají na domácí půdě olomouckou Sigmu.

Pro ty nejaktuálnější informace o prodeji vstupenek nejen na Evropskou ligu, ale i na závěr základní části včetně 290. derby se Spartou sledujte náš web a sociální sítě. Jedině tam naleznete ty oficiální a zaručené informace.

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články