V pondělí se Slavia představí v Teplicích | SK Slavia Praha

V pondělí se Slavia představí v Teplicích

V dohrávce jedenáctého kola první ligy zajíždíme na teplická Stínadla. Utkání se hraje v pondělí od 16:40, přímým přenosem jej vysílá TV Prima. Soupeři se v tomto ročníku ligy daří, po deseti zápasech je zatím na třetí příčce tabulky. V posledním střetnutí zvítězily Teplice na stadionu Českých Budějovic 1:0, branku vstřelil Petr Benát.

Za hlavního strůjce dobrého umístění Teplic je považován osmatřicetiletý trenér Vlastislav Mareček, který přišel k týmu před sezónou a okamžitě navázal na úspěchy z předchozího působení ve Zlíně. Asistenty jsou bývalí hráči Jiří Bartl a Svatopluk Habanec. Za mužstvo nastupuje řada zkušených fotbalistů, například brankář Tomáš Poštulka, záložník Pavel Verbíř a bývalí slávističtí obránci Tomáš Hunal a Karel Rada.

V minulém ligovém ročníku jsme s Teplicemi vybojovali celkem čtyři body. Na podzim jsme na severu Čech gólem Karla Pitáka šťastně zvítězili 1:0, přestože jsme hráli šedesát minut v deseti a museli dokonce střídat brankáře Matúše Kozáčika, kterého při souboji nešetrně zranil útočník Benčík. Na jaře jsme pak měli naopak trochu smůlu. Celý zápas jsme kontrolovali hru a brankami Tomáše Doška se dostali do dvougólového vedení. O to jsme však po přestávce přišli, když se během dvou minut dvakrát trefil střídající Veleba. Střetnutí nakonec skončilo nerozhodně 2:2.