Slavia porazila Blšany, hvězdou opět Vlček

Třetí vítězství v řadě dosáhli slávističtí fotbalisté. V blšanském azylu na Žižkově porazili „chmelaře“ 3:0. Znovu zářil Stanislav Vlček – velký podíl měl na vlastní brance Šourka, další dva góly přidal ve druhém poločase sám. Poslední minuty si zahrál i severoirský útočník Paul Munster.
Třetí vítězství v řadě dosáhli slávističtí fotbalisté. V blšanském azylu na Žižkově porazili „chmelaře“ 3:0. Znovu zářil Stanislav Vlček – velký podíl měl na vlastní brance Šourka, další dva góly přidal ve druhém poločase sám. Poslední minuty si zahrál i severoirský útočník Paul Munster. Červenobílí si dokázali lépe poradit s rozbitým hřištěm připomínající čerstvě zorané pole a předvedli kvalitní výkon korunovaný zaslouženým úspěchem.

„Výborný výsledek je práce celého týmu, kterou korunoval Standa Vlček. Jsem rád, že se dostal do formy. Byla jen otázka času, než ukáže, že může být kvalitním záložníkem i útočníkem,“ prohlásil krátce po závěrečném hvizdu trenér Slavie Josef Csaplár. „Musím také ocenit kvality soupeře, který přispěl k tomu, že zápas byl koukatelný. Nemůžu nevidět ani šance Blšan,“ řekl Csaplár.

„Dokážeme si vypracovat příležitosti, ale stejně jako v minulých zápasech je neproměňujeme. Stojí nás to body, musíme být důraznější v koncovce.“ zlobil se kouč Blšan Michal Bílek, který pochválil hlavního strůjce slávistického vítězství Stanislava Vlčka. „Dělal nám velké problémy, chytil fazónu a dnes to jen potvrdil,“ dodal Bílek.

Průběh utkání
Ohlasy slávistů
Fotogalerie (31)

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články