Ať se daří dál, přáli slávisté Vlčkovi

Hrdina utkání Stanislav Vlček byl po vítězství nadmíru spokojený. „Jsem moc rád, že nám poslední utkání vyšla. Teď se ještě musíme připravit na ty zbylé dva, abychom je také dobře zvládli,“ řekl Vlček, který ocenil své spoluhráče. „Vítězství je zásluha celého mužstva, když se daří týmu, pak to jde i jednotlivcům,“ usmíval se útočník. Také Karel Piták měl dobrou náladu. „Hodně nám pomohly zápasy v Budějovicích a s Příbramí a proti Blšanům jsme to potvrdili,“ pochvaloval si Piták.
Hrdina utkání Stanislav Vlček byl po vítězství nadmíru spokojený. „Jsem moc rád, že nám poslední zápasy vyšly. Teď se ještě musíme připravit na ty zbylé dva,“ řekl Vlček, který ocenil své spoluhráče. „Na vítězství má zásluhu celé mužstvo, když se daří týmu, pak to jde i jednotlivcům,“ usmíval se útočník. Také Karel Piták měl dobrou náladu. „Hodně nám pomohly zápasy v Budějovicích a s Příbramí. Proti Blšanům jsme to potvrdili,“ pochvaloval si Piták.

V první půli měla hra tempo. „Kombinovat se na tom terénu moc nedalo. Trenér nám říkal, ať hrajeme v zadu na jistotu a hrneme všechno dopředu,“ přiblížil pokyny Stanislav Vlček. Aktivní byla obě mužstva, o něco více ze hry jsme ale měli my a po dvaceti minutách hry se zaslouženě ujali vedení. Lumír Sedláček nacentroval do šestnáctky a blšanský Šourek si balón srazil do vlastní sítě. „Nabíhal jsem do obránce, asi bych to neměl. Myslím, že míč neviděl a holení si ho srazil do brány,“ líčil Vlček klíčový okamžik poločasu.

Po přestávce se hřiště změnilo doslova v oranici. „Terén byl hrozný, skoro až neregulérní. Museli jsme se proto Blšanům vyrovnat v bojovnosti a přidali jsme i fotbalovost,“ poznamenal Piták. Odměnou nám byly dvě branky, o ty se postaral kdo jiný než Standa Vlček. „Sedy mi dal balón krásně do ulice, šli jsme sami na bránu a já se rozhodl pro zakončení,“ okomentoval první trefu Vlček a pustil se do popisování druhé: „Ady dobře vyhrál hlavičku. Já pak jen vystřelil podél Chvalovského.“

Kdyby rozhodčí připsal Vlčkovi i první gól, mohl bývalý hráč Dynama Moskva dosáhnout podruhé v řade na hattrick. „To mě nemrzí. Není to důležité, hlavní je, že jsme potvrdili předchozí výsledky,“ zdůraznil Vlček. „Když se Standovi bude takhle dařit dál, vůbec se nebudeme zlobit,“ hecoval spoluhráče Piták. „V tabulce nám vítězství pomůže. Do konce podzimu ale ještě musíme nějaké body uhrát,“ uzavřel Lumír Sedláček.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články