Slavia si poradila s mistrem! | SK Slavia Praha

Slavia si poradila s mistrem!

Slavia si připsala čtvrté vítězství v řadě, v dohrávce 15. ligového kola porazila na Strahově úřadujícího mistra z Ostravy 1:0 a na druhé místo zaručující start v předkole Ligy mistrů ztrácí pouhé tři body. Červenobílí měli po celý zápas častěji míč na kopačkách, prosadili se ale jen v úvodu. V 7. minutě se trefil Martin Latka, který tečoval střelu Pitáka. Baník se do šancí téměř nedostával, zabral až v závěru, na vyrovnání však nedosáhl.

„V prvním poločase jsme měli několik možností, mohli jsme přidat i další gól,“ začal s hodnocením střetnutí trenér Slavie Josef Csaplár. „V závěru druhé půle jsme se pak trochu trápili a zápas si zkomplikovali,“ pokračoval kouč. „Celkově si ale myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Utkání bylo kvalitní,“ dodal.

Na první vítězství na lavičce Ostravy zatím marně čeká Jozef Jarabinský, tentokrát nevybojoval s týmem ani bod. „Začali jsme špatně a nešťastně inkasovali první branku. Baník vždycky po gólu ztrácí jistotu a dlouho se trápí. Trvalo nám to celý poločas,“ prohlásil Jarabinský. „Druhá půle byla lepší a dostali jsme se do šancí. Jenom škoda, že se hráči netrefili,“ litoval kouč. „Jak jsem předpokládal, rozhodl první gól,“ uzavřel.