Stanovisko Slavie k současné situaci

Přečtete si stanovisko Slavie k současné situaci klubu.
Klub se již od letních měsíců netajil tím, že není v komfortní finanční situaci. Příčinami jsou celková recese v evropském fotbale, korupční aféra, která ovlivňuje důvěru sponzorů ve fotbal obecně, a v neposlední řadě pak sportovní neúspěch mužstva v minulé sezóně. Klub nepopírá, že má závazky a že u některých z nich došlo k určitému prodlení v jejich splácení. Stejně tak ale eviduje pohledávky. I přes vyhrané arbitrážní řízení s německým Schalke 04 jsme stále neobdrželi 15 miliónů korun za přestup hráče Trojana splatných 18. srpna, což má přímý a negativní dopad na bilanci závazků a pohledávek.

Současná medializace, vedená jakýmikoliv pohnutkami, klubu neprospívá a jeho problémy neřeší. Vyvolává destabilizaci, která působí destruktivně. Slavia situaci řeší a hledá, jak již bylo oznámeno po návštěvě majitelů ze společnosti ENIC, dlouhodobé řešení v podobě vstupu strategického partnera do akciové společnosti, a to i s ohledem na výstavbu nového stadiónu.

Alexandr Kliment
Manažer pro komunikaci
SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články