Výsledkový servis dorostu

FK Mladá Boleslav - Slavia „A“ dorost 3:2 (2:1), ČPP liga SD, středa 4.5.05
Branky Slavie: Branco, Jablonský
Sestava Slavie: Jakub Diviš – Josef Marc (76. Michal Held), Petr Tlustý, Michal Šmíd, Roman Švamberg – Martin Prikner (46. Michal Kočí), Jakub Vagrčka, Jaroslav Starý, Tomáš Jablonský – Jaroslav Strelka (46. Karel Zelinka), Branco
Další z našich nepovedených zápasů. Nastoupili jsme absolutně nekoncentrovaně a od toho se odvíjelo celé utkání. Hráči se domnívali, že bez nasazení a pohybu porazí průměrné mužstvo Mladé Boleslavi. Opět se ukázalo, že podcenění se nevyplácí.

FC Viktoria Plzeň „B“ – Slavia „B“ dor. 0:4 (0:0), ČLSD, neděle 8.5.05
Branky: Proskočil, Valenta, Jirovský, Rožánek
Sestava Slavie: Michal Puš – Lukáš Kindel, Radek Dejmek, Vojtěch Marek (76. Adam Rožánek), Tomáš Marc – Zdeněk Zahálka (46. Martin Novák), Jiří Valenta (79. Jiří Brych), Tomáš Proskočil, Milan Černý – Lukáš Dvořák, Ondřej Vrzal (58. Jakub Jirovský)
První branka padla nedlouho po přestávce, kdy byl ve vápně sražen Valenta a Proskočil bez problémů proměnil pokutový kop. Slavia zvýšila tři minuty poté, kdy Valenta po kombinaci Proskočila a Dvořáka nedal gólmanovi šanci. Po pěkné technické akci upravil na 3:0 čtvrthodinu před koncem Jirkovský. Čtvrtý gól dal těsně závěrečným hvizdem Rožánek, když dorazil Marcovu střelu.
Nejlepší hráči: Valenta, Proskočil

FK Mladá Boleslav – Slavia „C“ dorost 0:3 (0:2), ČPP liga MD, středa 4.5.05
Branky: Vácha, Gecov, vlastní
Sestava Slavie: Michal Toma – Lukáš Vácha, Jiří Petrovič (28. David Sobíšek), Petr Kobler, Jan Bezděk – Štěpán Šimeček, Marcel Gecov (54. Lukáš Brhlík), Bořek Dočkal (67. Michal Uhlíř), Jan Kovařík – Tomáš Necid, Pavel Kroupa (41. Tomáš Pekhart)
Slavia se vyrovnala s nekvalitním terénem i se zraněním Petroviče, který musel ve 26. minutě odstoupit. Vysoké vítězství mohla ještě zvýraznit, několik dalších šancí však neproměnila. Skóre otevřel přesnou hlavičkou po deseti minutách hry Vácha, Gecov zvyšoval čtvrthodinu na to z penalty na 2:0. Ve druhé půli si Mladá Boleslav vstřelila vlastní branku.
Nejlepší hráči : Kovařík, Toma

FC Viktoria Plzeň „D“ – Slavia „D“ dorost 0:0, ČLMD, neděle 8.5.2005
Sestava Slavie: Martin Žejdlík – Tomáš Němec, Jan Hošek, Radek Šulc, Lukáš Brandejs – Martin Dostál, Ondřej Koch, Jakub Kučera (41. Pavel Vyhnal), Marek Kindel – Petr Hošek, Huari Bambur
Krom úvodu utkání byla Slavia lepším mužstvem, branku se ji však vstřelit nepodařilo. V závěru jsme měli naopak štěstí, kdy Plzeň mohla proměnit jeden ze svých brejků.