Novinky o stadiónu

PRAHA – Rada městské části Praha 10 přijala na svém řádném zasedání Usnesení k návrhu Prohlášení o podpoře záměru výstavby městského fotbalového stadionu. Ve zveřejněném textu městská část Praha 10 na svých oficiálních webových stránkách uvítala snahu společnosti KEY INVESTMENTS a.s...
PRAHA – Rada městské části Praha 10 přijala na svém řádném zasedání Usnesení k návrhu Prohlášení o podpoře záměru výstavby městského fotbalového stadionu. Ve zveřejněném textu městská část Praha 10 na svých oficiálních webových stránkách uvítala snahu společnosti KEY INVESTMENTS a.s. jakožto poskytovatele poradenské činnosti, směřující k přípravě a realizaci záměru výstavby multifunkčního areálu.

„Vážíme si podpory, kterou rada záměru výstavby vyslovila. Věříme, že řešení, na kterém společně s našimi poradci ze společnosti KEY INVESTMENTS pracujeme, osloví i městskou část Praha 10,“ řekl Matthew Collecott, předseda představenstva Slavie.

„Jsme přesvědčeni, že jsme schopni připravit realizovatelný projekt,“ uvedl Ivan Kocourek, místopředseda představenstva společnosti KEY INVESTMENTS a.s.

Celé prohlášení čtěte zde.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články