Slavia pojede v létě i do Francie

PRAHA – Letní příprava začíná fotbalistům Slavie už v pondělí, kdy odjedou nabírat kondičku na hory do Krkonoš. V průběhu letního drilu se ale mohou těšit i na soustředění ve Francii, kde se utkají s kvalitními týmy ze země nedávných mistrů světa...
PRAHA – Letní příprava začíná fotbalistům Slavie už v pondělí, kdy odjedou nabírat kondičku na hory do Krkonoš. V průběhu letního drilu se ale mohou těšit i na soustředění ve Francii, kde se utkají s kvalitními týmy ze země nedávných mistrů světa.

Do Francie odjíždějí slávisté v pondělí 18. července, tábor rozbijí v Auxerre v hotelu Campanile. V plánu jsou tři utkání – ve středu bychom měli nastoupit proti místnímu mužstvu, několikanásobnému účastníkovi Ligy mistrů a letos osmému celku francouzské ligy. V sobotu Slavia změří síly se Štrasburkem, kde dříve působil náš trenér Karel Jarolím. V neděli na závěr soustředění sehrajeme utkání proti AS Nancy, nováčkovi nejvyšší soutěže.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články