Slavia k prohlášení Václava Kolouška

Slavia reaguje na prohlášení, které Václav Koloušek dnes poskytl ČTK.
Slavia reaguje na prohlášení, které Václav Koloušek dnes poskytl ČTK (vydal například server sportovninoviny.cz).

Klub je velice překvapen prohlášením Václava Kolouška pro Českou tiskovou kancelář. Trenér Karel Jarolím v žádném případě nevede mediální kampaň proti hráči. Kouč zopakoval fakt, který byl veřejnosti známý ještě před jeho nástupem do funkce – tedy že Koloušek podstupuje pravidelnou udržovací léčbu. Tím, že se trenér vyjádřil ke schopnosti Kolouška podstoupit plnou zátěž, nepředjímal žádné závěry.
Václav Koloušek uvádí, že klub nereflektoval na jeho iniciativy řešit jeho pohledávky smírnou cestou. Není to pravda, zástupci klubu včetně prezidenta Matthew Collecotta se s hráčem pokoušeli několikrát sjednat schůzku, ten ale na výzvy nereagoval. Slavia se k Václavovi během jeho nemoci zachovala čestně a vyšla mu vstříc. I přestože mohl klub, který investoval do smluvního vztahu s Václavem Kolouškem milióny korun, kontrakt jednostranně vypovědět, neudělal to a nezpochybnil ani své smluvní závazky. Proto Slavia považuje hráčovo vyjádření za velice nešťastné.
Vzhledem k tomu, že se Václav Koloušek veřejně postavil proti svému trenérovi i mateřskému klubu, byl s okamžitou platností odvolán z kondičního soustředění v Krkonoších. O jeho budoucnosti se rozhodne v nejbližší době.

Za SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Alexandr Kliment
Manažer pro komunikaci

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články