Slávisté trénují na Strahově

PRAHA - Slávističtí fotbalisté dnes na Strahově absolvovali dvoufázový trénink. Po dvou dnech dvoufázové fyzické přípravy byla dnes dopoledne na pořadu herní příprava, odpoledne se tým rozdělil do dvou skupin. "Všichni, co absolvovali plnou zátěž, měli dnes odpoledne volnější," vysvětlil trenér Jarolím.
PRAHA - Slávističtí fotbalisté dnes na Strahově absolvovali dvoufázový trénink. Po dvou dnech dvoufázové fyzické přípravy byla dnes dopoledne na pořadu herní příprava, odpoledne se tým rozdělil do dvou skupin. "Všichni, co absolvovali plnou zátěž, měli dnes odpoledne volnější," vysvětlil trenér Jarolím. S kondičním trenérem Netscherem absolvovala větší skupina fotbalistů výběh v nedalekém lese.

Menší skupina trénovala s brankáři na stadionu Přátelství. Nejprve se nacvičovaly herní kombinace, pak přišlo na řadu zakončení. Z pravé strany střídavě centroval asistent Petr Vrabec, zleva trenér Jarolím a nabíhající hráči zakončovali na brankáře. Společně s Kozáčikem a Slavíkem se prostřídal v brance i třetí brankář Samoel. "Kdo dá gól, může jít vyklusávat," zazněl pokyn trenéra. Hned z první střely se trefil Vlček, za chvíli se k němu přidal i obránce Studík. Trénink zakončily rovinky a vyklusání.

"Zdravotně je kádr v pořádku, jen Michal Švec má stále problémy s pravým kotníkem. Stav Martina Černocha se zlepšuje, měl by se do tréninku zapojit zítra," řekl nám slávistický kouč.

Slávisty čeká v sobotu dopoledne přípravný zápas s Ústím nad Labem. "Některé posily určitě fanouškům představíme, zatím asi ne úplně všechny," plánuje Jarolím.

Prvního tréninku se dnes zúčastnil i mostecký stoper Petr Zábojník. Zítra se připojí k týmu i 19letý slovenský útočník Adam Nemec, člen slovenské jedenadvacítky, který přichází do klubu na testování z MŠK Žilina.

Přípravný zápas proti Ústí nad Labem se hraje v sobotu od 11 hodin na Strahově na stadionu Přátelství, který je bezprostředně vedle hlavního stadionu. Vstup bude volný.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články