Juniorka přehrála Vyšehrad ve druhé půli

PRAHA - Slávistická juniorka má za sebou další úspěšný přípravný zápas. Na hřišti ve Štěrboholích porazila Vyšehrad vysoko tři nula. Všechny branky padly v rychlém sledu ve druhém poločase...
PRAHA - Slávistická juniorka má za sebou další úspěšný přípravný zápas. Na hřišti ve Štěrboholích porazila Vyšehrad vysoko tři nula. Všechny branky padly v rychlém sledu ve druhém poločase. První dal Šmíd po rohovém kopu Marce, druhý přidal Černý po centru Paryse a třetí Dejmek po kolmici Jandy. V sestavě se objevili i někteří mladí hráči áčka, kteří dopoledne hráli proti Ústí nad Labem.

Trenér Luboš Kozel byl po zápase více spokojený s druhým poločasem. "V prvním poločase jsme na nekvalitním terénu příliš kombinovali a přechod do útoku nebyl dostatečně rychlý. Druhá půle byla lepší, byli jsme aktivnější, výkon byl podle mých představ."¨

Béčko v pondělí odjíždí na týdenní soustředění do Hustopeč. "Na soustředění nastoupíme kompletní, po jeho skončení se kádr o dva nebo tři hráče zúží. Trénovat budeme komplexně, hodně na hřišti," prozradil své plány Kozel. "Sehrajeme i dva zápasy, ve středu se Slováckem B a v sobotu s Líšní."

Slavia B - Vyšehrad 3:0 (0:0)
Branky: 55. Šmíd, 58. Černý, 64. Dejmek
Slavia B: Diviš - Held, Studík, Vondráček (46. Marc), Martin Zachariáš - Krajčík (46. Parys), Gecov (62. Vondráček), Janda, Černý (62. Borovský) - Borovský (46. Šmíd), Jarolímek (46. Dejmek)

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články