Gedeon oslavil své narozeniny předem

PRAHA - Slávistický záložník Patrik Gedeon slaví zítra kulaté životní jubileum, na oslavy ale mít mnoho času nebude. Dnes s týmem odlétá do Francie na druhé zahraniční soustředění v rámci letní přípravy.
PRAHA - Slávistický záložník Patrik Gedeon slaví zítra kulaté životní jubileum, na oslavy ale mít mnoho času nebude. Dnes s týmem odlétá do Francie na druhé zahraniční soustředění v rámci letní přípravy, zítra čeká tým souboj s vítězem francouzského poháru AJ Auxerre. Dnes ještě devětadvacetiletý fotbalista poskytl našemu webu před odletem krátký rozhovor.

Všechno nejlepší k narozeninám, už jste to stihl oslavit, nebo na to dojde až ve Francii?
Ve Francii už asi ne, už jsme to zvládli doma. Včera to vyšlo pěkně, manželka měla svátek, tak jsme to decentně oslavili společně. Je to legrační pocit, třicítka mi teď připadá jako hrozné číslo.

Co jste dostal?
Dostal jsem nový mobilní telefon, překvapení to ale nebylo, syn to nevydržel a prozradil mi to předem. Dalším dárkem bylo třicet pytlíků mých oblíbených sladkostí, želatinových medvídků.

Co jste si k třicátinám přál?
Poslední dobou jsem trochu změnil hodnoty, přeju si hlavně zdraví, pro sebe a pro svoji rodinu. Co se týká fotbalových přání, byl bych hlavně rád, aby se dařilo Slavii. Když nám to půjde celému týmu, budou pak stoupat výkony každého hráče.

Čeká vás další soustředění, určitě se těšíte.
Odlétáme dnes v půl druhé do Paříže, pak nás čeká cesta autobusem na místo pobytu. Těšíme se na to, čekají nás velice kvalitní soupeři. Budeme chtít potvrdit vítězství nad Lyonem, nejen hrát dobře, ale udělat i dobrý výsledek. Nechceme si pokazit dobré jméno, které jsme tam zatím získali.

Do všech zápasů už půjdete jako do ostrých testů?
Samozřejmě, je to pro nás už příprava na předkolo ligy mistrů. Soupeři určitě taky nebudou chtít prohrát. Bude důležité si znovu ověřit, že s tak silnými týmy dokážeme hrát vyrovnané zápasy.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články