Slavia letí do Francie

PRAHA - Slavia dnes těsně po jedné hodině odlétá do Francie na druhé zahraniční soustředění. V jeho rámci sehraje tři přípravná utkání proti Auxerre, Štrasburku a Nancy. Po přistání v Paříži se mužstvo přesune do města Nevers, které leží asi 80 km jižně od Auxerre. Trenér Karel Jarolím nominoval na soustředění dvacet fotbalistů, nominaci a plán zápasů najdete v článku.
PRAHA - Slavia dnes těsně po jedné hodině odlétá do Francie na druhé zahraniční soustředění. V jeho rámci sehraje tři přípravná utkání proti Auxerre, Štrasburku a Nancy. Trenér Karel Jarolím nominoval na soustředění dvacet fotbalistů.

Mužstvo letí dnes v jednu hodinu z Prahy do Paříže, z fracouzského hlavního města se vydá do Nevers, které leží asi 80 km jižně od Auxerre. V Neversu se v úterý od 19:00 hodin střetneme s prvním naším soupeřem AJ Auxerre. 20. července se Slavia přesouvá do Haguenau u Štrasburku, o víkendu pak čekají Slavii další dva soupeři Štrasburk a Nancy.

Nominace na soustředění ve Francii:
Brankáři: Kozáčik, Slavík
Obránci: Holeňák, Kratochvíl, Zábojník, Zbončák, Latka, Hubáček, Studík
Záložníci: Suchý, Hrdlička, Gedeon, Jarolím, Piták,Švento, Švec, Černý, Gecov
Útočníci: Vlček, Fořt

Plán přátelských zápasů:
Úterý 19. 7. Slavia – Auxerre 19:00 Nevers
Sobota 23. 7. Slavia – Štrasburk 18:00 Haguenau
Neděle 24. 7. Slavia – Nancy 19:00 Neuves-Maisons

Utkání s Auxerre můžete sledovat na našem webu v online reportáži.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články