Slávisté se přemístili do Hagenau

HAGENAU / FRANCIE - Slávisté mají za sebou první část francouzského soustředění. Po včerejší remíze s Auxerre se dnes v ranních hodinách naše výprava přemístila z Neversu do Hagenau, městečka ležícího 20km od Štrasburku.
HAGENAU / FRANCIE - Slávisté mají za sebou první část francouzského soustředění. Po včerejší remíze s Auxerre se dnes v ranních hodinách naše výprava přemístila z Neversu do Hagenau, městečka ležícího 20km od Štrasburku. Program dnešního dne byl rozdělen pro dvě skupiny. Hráči, kteří odehráli většinu včerejšího zápasu, absolvovali rehabilitaci v Baden Badenu, druhá skupina hráčů na novém místě trénovala.

V plánu přátelských zápasů přibyla nová položka - v pátek se slávisté střetnou v Elsenzi s druholigovým německým týmem Offenbach Kickers. Vzhledem k náročnému víkendovému programu, kdy na slávisty čekají prvoligoví soupeři Štrasburk a Nancy, se dá předpokládat, že proti Offenbachu nastoupí někteří hráči širšího kádru.

Včerejší pozdní návrat na hotel měl na programu ještě jednu událost. "Nechali jsme zhasnout světla a přinesli jsme velký narozeninový dort Patriku Gedeonovi," prozradil nám vedoucí mužstva Martin Lafek. "Všichni hráči mu zazpívali Happy Birthday a po gratulacích dostal i další dárky," dodal Lafek. Podobná oslava bude připravena i zítra pro dalšího nového třicátníka Martina Zbončáka.

Informace o pátečním přípravném utkání vám přineseme v aktualizovaném článku, oba víkendové zápasy budeme sledovat v online reportáži.


Plán dalších přátelských zápasů:
Pátek 22.7. Slavia - Offenbach Kickers 18:30 Elsenz
Sobota 23. 7. Slavia – Štrasburk 18:00 Haguenau
Neděle 24. 7. Slavia – Nancy 19:00 Neuves-Maisons

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články