Na testy přichází maďarský útočník

PRAHA - Na soustředění ve Francii se ke dnes odpoledne ke Slavii připojil maďarský útočník nigerijského původu Thomas Sowunmi, který přichází do klubu na testy. Šestadvacetiletý Sowunmi působil v posledních třech sezónách ve Ferencvárosi Budapešť.
PRAHA - Na soustředění ve Francii se ke dnes odpoledne ke Slavii připojil maďarský útočník nigerijského původu Thomas Sowunmi, který přichází do klubu na testy. Šestadvacetiletý Sowunmi působil v posledních třech sezónách ve Ferencvárosi Budapešť. V té poslední pomohl získat klubu druhé místo sedmi brankami. Kromě útoku nastupoval i v záloze. Jeho gól v posledním kole proti Honvédu vstřelený v 89. minutě zajistil klubu v dramatické koncovce ligy druhé místo a účast v poháru UEFA.

Thomas Sowunmi (25.7.1978)
místo narození: Lagos, Nigérie
národnost: maďarská
kariéra v maďarské lize: 1998-2001 Vasas Budapešť, 2001-2002 Dunaferr, 2002-2005 Ferencvaros

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články