S Jihlavou v sobotu 6. srpna

PRAHA - Kdo se nemůže dočkat začátku české nejvyšší fotbalové soutěže, může si zaškrtnout první dva důležité dny. Termínová listina prvních dvou kol již má definitivní podobu. Červenobílí vstoupí do ligy na Strahově duelem s nováčkem Vysočinou Jihlava v sobotu 6.srpna s výkopem v 18 hodin.
PRAHA - Kdo se nemůže dočkat začátku české nejvyšší fotbalové soutěže, může si zaškrtnout první dva důležité dny. Termínová listina prvních dvou kol již má definitivní podobu. Červenobílí vstoupí do ligy na Strahově duelem s nováčkem Vysočinou Jihlava v sobotu 6.srpna s výkopem v 18 hodin. V druhém kole je čeká atraktivní souboj v Teplicích, bude se hrát v neděli 14.srpna od 17 hodin. Protože pro televizní duely byly vybrány jiné zápasy, jedinou možností, jak Slavii podpořit, je návštěva stadionu!

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články