Hamburk měl být doma, proč není?

PRAHA / NYON – Slávisté měli původně podle neoficiálních informací v Poháru UEFA nastoupit proti bundesligovému Hamburku v domácím prostředí. Nakonec se ale vydají za svým soupeřem do Německa. Důvod? Kritéria při losování...
PRAHA / NYON – Slávisté měli původně podle neoficiálních informací v Poháru UEFA nastoupit proti bundesligovému Hamburku v domácím prostředí. Nakonec se ale vydají za svým soupeřem do Německa. Důvod? Kritéria při losování.

Do skupiny A byly nalosovány celky Hamburku, CSKA Sofie, Monaka, Slavie a Vikingu Stavanger. Každý s každým hraje pouze jednou, dvě utkání doma a dvě venku. Slávisté figurovali původně na druhém místě skupiny, což mělo v konečném důsledku znamenat, že s Němci budeme hrát na Strahově. Při sestavování termínové listiny a stanovování pořadatelství jsme se ale přesunuli na třetí příčku.

Počítačový program, který losuje pohárový „itinerář“, totiž bere v potaz řadu kritérií. „Například, že týmy ze severských zemí nemohou hrát 15. prosince – tedy poslední hrací den – doma,“ řekl marketingový ředitel Slavie Jiří Vrba. A to byl nakonec rozhodující faktor pro naše přesunutí na třetí pozici. Podobně se vedlo například i Espanyolu Barcelona ve skupině B.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články