Suchý a Gecov hráli za devatenáctku

Marek Suchý a Marcel Gecov si připsali druhý start na turnaji reprezentačních devatenáctek v Polsku.
Marek Suchý a Marcel Gecov si připsali druhý start na turnaji reprezentačních devatenáctek v Polsku. Marek Suchý nastoupil tentokrát v záloze. ČR v prvním zápase porazila Anglii 2:1 a stala se již vítězem turnaje UEFA. V posledním střetnutí se utká v úterý s polským A výběrem.

Polsko B U19 - ČR U19 0:1 (0:0)
Branka: 80. Jeslínek.
ČR U19: Petr - Dohnálek, Pavlík, Pimpara, Hanzlík - Gecov (89. Naniaš), Suchý, Vacek (90. Vrtěna), Jungr - Blažek (57. Jeslínek), Schön (75. Okleštek).
Polsko B: Misztal - Nadolski, Czarnecki, Wasiluk, Strugarek - Soldecki, Napierala (83. Trytko), Figacz, Bukowiec - Witkowski, Marciniak.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články