Marodka pomalu mizí

PRAHA - Rychlá rozehrávka ve středu hřiště a aktivní presink byly hlavní náplní dnešního dopoledního tréninku našich fotbalistů. Po nich přišla na řadu střelba ze střední vzdálenosti...
PRAHA - Rychlá rozehrávka ve středu hřiště a aktivní presink byly hlavní náplní dnešního dopoledního tréninku našich fotbalistů. Po nich přišla na řadu střelba ze střední vzdálenosti. Vše za příjemného slunečného počasí. Slávisté zahájili další týden přípravy, na jehož konci je čeká ligový duel v Mostu.

Na tartanové dráze kroužil rekonvalescent Dušan Švento, který se do herního tréninku zapojí během týdne. Stejně jako fotbalisté, kteří se vrátí z reprezentačních povinností - Latka, Suchý a Fořt. Hráči, kteří nastoupili v neděli za naši rezervu, skončili trénink dřív, čekala je rehabilitace. Dobrou zprávou je, že naplno a bez jakýchkoliv úlev už dřeli s ostatními i Miroslav Holeňák a Michal Švec.

„Ještě to maličko cítím, ale už to bude v pořádku, mám na přípravu ještě celý týden. Věřím, že už budu na ligu fit," potvrdil obránce Miroslav Holeňák. Michal Švec trénuje již od minulé středy. „Trénuji naplno, bez úlev. Sice si ještě dávám na zraněné místo pozor, ale lékaři říkali, že to bude dobré. Uvidím, jak to bude vypadat na konci týdne, možná se ještě půjdu rozehrát za béčko," vysvětlil Michal Švec, který ale nevyloučil možnost naskočit i do ligy. Náš záložník pozorně sledoval i páteční utkání jedenadvacítky, za kterou před zraněním nastupoval. „Už jsem si říkal, že je to rozhodnuté a pak přišel takový obrat, je to hrozná škoda," vzpomněl si na nevydařené utkání v Mladé Boleslavi.

K uzdravení spěje rychle i Petr Zábojník. „Trénuji pod vedením Jana Netschera, během týdne bych měl začít naplno s týmem," prozradil Zábojník, který může také být na utkání v Mostu připraven.

Na dopoledním strahovském tréninku byl přítomen i trenér kladenské mládeže a náš bývalý hráč Jan Suchopárek, který byl studijní „návštěvě".

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články