Pět branek v plzeňské síti

PRAHA - Fotbalistky Slavie si připsaly další vítězství, na zasněženém trávníku porazily Plzeň 5:0. Andrea Budošová zaznamenala hattrick, slávistky daly dvě branky hned v úvodu střetnutí. Stínem utkání je velký počet žlutých karet a dvě vyloučení. Velice nepříjemnou událostí pak zranění plzeňské hráčky Majíčkové, která byla převezena do nemocnice.

Slavia - Plzeň 5:0 (3:0)
Branky: 2., 30. a 76. Budošová, 5. Bottová, 86. Hejlová
Slavia: Matůšková - Šeranová, Hreňová, Petranová, Pincová - Přibyslavská, Hejlová, Budošová, Bottová (79. Čmakalová) - Holečková (76. Bastlová), Tesková (54. Taušová)
Plzeň: Odlasová - Bohmannová, Khásová, Černá, Valečková, Ranglová, Lednárová, Majíčková (54. Komancová), Hanzíková, Přibáňová, Malátová (46. Kviderová)
ŽK: 29. Hejlová - 4. Přibáňová, 57. Malátová, 82. Khásová, 89. Černá
ČK: 52. Matůšková - 73. Přibáňová

Juniorky
: Slavia - Plzeň 2:3
Branky Slavie: Padrazilová, A.Roubíková

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články