Monako porazilo Hamburk | SK Slavia Praha

Monako porazilo Hamburk

PRAHA - Ve druhém utkání naší skupiny A Pohráu UEFA porazilo Monako Hamburk 2:0, branky dali Adebayor ve 44. minutě a v 90. minutě Veigneau. Hráči i trenéři Slavie se výsledek dozvěděli hned, jak si mohli znovu po přistání pustit mobilní telefony. „Možná se to dalo čekat, Hamburk bude hrát v sobotu ligu, má nabitý program. Naše skupina bude vyrovnaná," okomentoval výsledek trenér Karel Jarolím.

Monako - HSV 2:0 (1:0)

Branky: 1:0 Adebayor (45.), 2:0 Veigneau (90.+3)
AS Monaco: Warmuz - Cubilier, Modesto, Givet, Evra - Zikos, Bernardi - Sorlin, Plašil (59.Maurice-Belay), Meriem (76.Veigneau) - Adebayor HSV: Wächter - Demel (46.Mahdavikia), Boulahrouz, van Buyten, Klingbeil - Jarolim, Wicky (46.Ziegler), Trochowski (72.Lauth), van der Vaart - Barbarez, Mpenza

Rozhodčí: Roberto Rosseti (Itálie)
Diváci: 7 500
ŽK:Bernadi
ČK:Boulahrouz (90.+2)