Radek Dosoudil se rychle zotavuje

PRAHA – Stoper Radek Dosoudil má za sebou hlavní část rehabilitace po operaci nártu, kterou musel podstoupit v závěru jarní sezóny.
PRAHA – Stoper Radek Dosoudil má za sebou hlavní část rehabilitace po operaci nártu, kterou musel podstoupit v závěru jarní sezóny. Během soustředění ve Špindlerově Mlýně s ostatními absolvoval program na kole, během doplňkových sportů však ještě trénoval individuálně.

„Operace byla původně plánována až na konec sezóny, ale zranění se zhoršilo tak, že už nešla odkládat. Rozhodl jsem se ji podstoupit dříve, abych byl připraven na začátek letní přípravy,“ vysvětlil našemu webu rázný stoper.

V čem vleklé problémy vůbec spočívaly? „Měl jsem na nártu výrůstky, které popraskaly a musely ven. Po pěti dnech v nemocnici jsem dva týdny chodil o berlích. Po první části rehabilitace jsem byl na dva týdny u moře, to mi také pomohlo,“ dodal Dosoudil.

Vhod přišla i náplň kondičního soustředění. „Kolo je výborným pokračováním rehabilitace, k tomu mám na programu posilování, s plným tréninkem začnu až po týdnu volna.“

Radek Dosoudil naposledy hrál 12. dubna ve Zlíně. Chyběl v posledních šesti ligových zápasech.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články