Karel Piták uspěl na testech v Salcburku

PRAHA / SALCBURK – Záložník Slavie Karel Piták je opět blíž zahraničnímu angažmá. V Red Bull Salcburk uspěl na několikadenních testech...
PRAHA / SALCBURK – Záložník Slavie Karel Piták je opět blíž zahraničnímu angažmá. V Red Bull Salcburk uspěl na několikadenních testech. „Mám z toho dobrý pocit. Ve čtvrtek večer jsem mluvil s trenéry, jsou se mnou spokojení. Věřím, že to dopadne,“ řekl Piták, který je s druhým celkem rakouské ligy již domluvený na podmínkách tříleté smlouvy. Nyní zbývají jednání mezi kluby.

Šestadvacetiletý Piták odehrál včera přátelský zápas proti regionálnímu USK Hof. K vysokému vítězství 11:0 přispěl dvěma brankami a jednou asistencí. Do utkání zasáhl i další Čech Patrik Ježek.

V pátek dopoledne se Piták vrátil do Prahy. V pondělí ráno by neměl chybět na Strahově, kde pokračuje příprava červenobílých. Jestliže se však kluby dohodnou, do tréninkového procesu už nezasáhne. „V nejbližších dnech by se to mělo uzavřít. Máme představu o odstupném, čekáme na nabídku,“ řekl Alexandr Kliment, tiskový mluvčí Slavie.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články