Zápas s Ružomberokem zrušen!

PRAHA – Sobotní přípravný duel se slovenským Ružomberokem, který se měl hrát na Strahově, se ruší! Důvodem je velká marodka Slavie – řada fotbalistů ulehla s náhlým virovým onemocněním.
PRAHA – Sobotní přípravný duel se slovenským Ružomberokem, který se měl hrát na Strahově, se ruší! Důvodem je velká marodka Slavie – řada fotbalistů ulehla s náhlým virovým onemocněním. První přátelský zápas tak červenobílí absolvují až ve středu 28. června, kdy se od 10:30 utkají s druholigovou Viktorkou Žižkov. Hraje se na stadiónu Přátelství, vstup je zdarma.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články