Matúš Kozáčik odpovídal on-line

PRAHA - "Na ten zápas asi už nezapomenu, byla to pro mne premiéra v pohárech, vyhráli jsme dva nula, radost mi zkazilo jen to, že jsme nepostoupili," vzpomněl si na jeden ze svých startů ve slávistickém dresu náš gólman Matúš Kozáčik...
PRAHA - "Na ten zápas asi už nezapomenu, byla to pro mne premiéra v pohárech, vyhráli jsme dva nula, radost mi zkazilo jen to, že jsme nepostoupili," vzpomněl si na jeden ze svých startů ve slávistickém dresu náš gólman Matúš Kozáčik, který byl hostem našeho středečního on-line rozhovoru. Uhádnete, o kterém zápase mluvil? Správnost svého odhadu si můžete ověřit v záznamu celého rozhovoru, kde také najdete řadu dalších odpovědí týkajících se současné letní přípravy, plánů do budoucna, ale také právě skončeného světového šampionátu.

Záznam celého rozhovoru si můžete přečíst zde.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články