Janda, Švec a Gecov na šampionát

PRAHA – Slavia bude mít nejvíce zástupců v českém výběru do 19 let na závěrečném turnaji mistrovství Evropy v polské Poznani. Marcel Gecov, Petr Janda a Michal Švec se budou hlásit na srazu reprezentace v sobotu večer. Z nominace vypadli pro zranění Marek Suchý a Milan Černý, kteří se výrazně podíleli na postupu.
PRAHA – Slavia bude mít nejvíce zástupců v českém výběru do 19 let na závěrečném turnaji mistrovství Evropy v polské Poznani. Marcel Gecov, Petr Janda a Michal Švec se budou hlásit na srazu reprezentace v sobotu večer.

Z nominace vypadli pro zranění Marek Suchý a Milan Černý, kteří se výrazně podíleli na postupu.

Češi se utkají postupně s Belgií (v úterý 18. července, 18:00), Rakouskem (20. července, 18:00) a s domácím Polskem (23. července, 20:00).

Šest nejlepších týmů postoupí na mistrovství světa dvacítek v Kanadě.

Celá nominace na mistrovství Evropy.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články