Výhru nad Mostem trefil Vlček

PRAHA - Slavia porazila v posledním přípravném zápase před odjezdem do Rakouska SIAD Most 1:0, vítěznou branku vstřelil ve 28. minutě Stanislav Vlček. Blízko ke vstřelení druhé branky byl Tomáš Hrdlička a Tomáš Michálek, mostecký gólman Svoboda jeho střely chytil, Matej Krajčík nastřelil v první půli břevno.
PRAHA - Slavia porazila v posledním přípravném zápase před odjezdem do Rakouska SIAD Most 1:0, vítěznou branku vstřelil ve 28. minutě Stanislav Vlček. Blízko ke vstřelení druhé branky byl Tomáš Hrdlička a Tomáš Michálek, mostecký gólman Svoboda jeho střely chytil, Matej Krajčík nastřelil v první půli břevno. Nejblíže vyrovnání měl Most v závěru, kdy Siegl nastřelil tyčku.

"V druhém poločase jsme soupeře pustili lacino do šancí, to by se nám stávat nemělo," řekl po utkání trenér Karel Jarolím. "Párkrát mi taky zatrnulo, utkání bylo na přátelský duel docela tvrdé," dodal náš kouč.

"Na obou mužstvech bylo vidět, že jsou unavené z náročné přípravy, viděli jsme řadu šancí, využita byla jenom jediná. S výkonem svého týmu jsem spokojený, i když jsem v něm viděl chyby. Do začátku ligy zbývá čtrnáct dnů, únava už by měla pomalu odcházet, budeme se soustředit na herní činnosti," řekl trenér hostů Zdeněk Ščasný.

Slavia - Most 1:0
Branka: 28. Vlček
Slavia: 1.poločas: Slavík - Krajčík, Nachtman, Dosoudil, Hubáček - Michálek, Kalivoda, Švec, Švento - Táborský, Vlček
2.poločas: Kozáčik - Krajčík, Dosoudil, Studík, Hubáček - Nečas, Jarolím, Hrdlička, Janda - Táborský, Fořt.

Utkání jsme sledovali on-line

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články