Do Seefeldu pojede dvacet jedna fotbalistů

PRAHA – Na herní soustředění do tyrolského Seefeldu pojede kádr dvaceti jedna fotbalistů. Mezi nimi jsou i Tomáš Michálek a Brazilec Gaúcho, o jejichž angažmá Slavia nadále jedná. Na opačnou stranu Evropy vyrazí v sobotu Michal Švec a Petr Janda...
PRAHA – Na herní soustředění do tyrolského Seefeldu pojede kádr dvaceti jedna fotbalistů. Mezi nimi jsou i Tomáš Michálek a Brazilec Gaúcho, o jejichž angažmá Slavia nadále jedná.

Na opačnou stranu Evropy vyrazí v sobotu Michal Švec a Petr Janda, kteří budou hrát na závěrečném turnaji mistrovství Evropy hráčů do 19 let.

Chybějí i zranění hráči: Martin Latka, kterého trápí zraněný sval, Marek Suchý, který se zotavuje ze zlomeniny klíční kosti, Michal Vorel kvůli zánětu achilovky a Jan Vorel, který léčí natržený břišní sval. Do přípravy týmu se zapojí i útočník Tomáš Hašler, který se vrátil z hostování v Xaverově. Z angíny se uzdravil i obránce Ante Aračič.

Nominace na soustředění v rakouském Seefeldu:
Brankáři: Slavík, Kozáčik, Diviš
Obránci: Nachtman, Hubáček, Aračič, Dosoudil, Krajčík, Kratochvíl, Studík
Záložníci: Michálek, Švento, Kalivoda, Jarolím, Hrdlička, Nečas
Útočníci: Vlček, Táborský, Gaúcho, Fořt, Hašler

Slavii čekají kromě tréninků tři utkání:
17. 7. 18:30 MKE Ankaragücü
19. 7. 18:30 Partizan Bělehrad
22. 7. Arminia Bielefeld

Výprava odjede z hlavního města v sobotu ráno.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články