Béčko hrálo na turnaji v Hlinsku | SK Slavia Praha

Béčko hrálo na turnaji v Hlinsku

PRAHA/HLINSKO - Slávistická rezerva skončila na turnaji v Hlinsku na čtvrtém místě, když v semifinále remizovala s Ústím nad Labem 1:1 a prohrála na penalty. V souboji o třetí místo podlehla druholigovému polskému soupeři. Hrálo se 2 x 30 minut.

Slavia B - Ústí nad Labem 1:1 (0:0), na pen 4:5
Branka: 45. Proskočil
Slavia se ujala vedení ve 45. minutě, soupeř srovnal o osm minut později po rohovém kopu. Penalty proměnili Necid, Jablonský, Kovařík a Bayer, neproměnil střelec jediné slávistické branky v řádné hrací době Proskočil.

Slavia B - Miedz Legnica 1:2 (1:0)
Branka: Kovařík
O třetí místo bojovala Slavia s druholigovým polským soupeřem, lépe se jí podařil první poločas, kdy se ujala vedení po akci Robina Dejmka na pravém křídle a přesné střele Kovaříka. Prostřídaná sestava v druhé půli vedení neudržela, navíc se nechal zbytečně vyloučit Proskočil, soupeř srovnal z penalty a před koncem strhl vítězství na svoji stranu.

"Turnaj ukázal, že máme mladé, rychlé a nadějné mužstvo, které je ovšem i nedisciplinované a bude si muset na dospělý fotbal zvyknout," zhodnotil vystoupení na turnaji trenér Luboš Kozel.