Fotbalisté už trénovali v Alpách

PRAHA/SEEFELD - Slávisté už mají za sebou první trénink v alpském středisku Seefeld. Po sedmihodinové cestě si v sobotu večer lehce zatrénovali na blízkém hřišti. V Rakousku je přivítalo krásné slunečné počasí.
PRAHA/SEEFELD - Slávisté už mají za sebou první trénink v alpském středisku Seefeld. Po sedmihodinové cestě si v sobotu večer lehce zatrénovali na blízkém hřišti. V Rakousku je přivítalo krásné slunečné počasí.

"Trénink byl lehký na protažení těla po dlouhé cestě, chvíli jsme běhali, pak jsme si zahráli báčko," prozradil našemu webu obránce Lukáš Nachtman.

Výprava se ubytovala v hotelu Lamm. "Hotel je na špičkové úrovni, máme tu vynikající zázemí," pochvaloval si náš obránce.

Další podrobnosti nám telefonoval vedoucí mužstva Martin Lafek. "Tréninkový areál je v okolí skokanských můstků, sedm minut chůze od hotelu, v nádherném prostředí. Doufám, že jsme pro naše fotbalisty našli ideální místo pro současnou fázi jejich přípravy."

"V Seefeldu se připravuje pět špičkových týmů z celé Evropy, další se sem chystají, Rakousko se stává letním hitem pro evropské kluby. Zázemí hotelu nám nabízí veškerý potřebný komfort, bazén a moderní rehabilitační linku," dodal Lafek.

Slavia sehraje během soustředění tři přípravná utkání, to první v pondělí proti tureckému Ankaragucu. Hrát se bude v Haimingu, který je vzdálený asi třicet minut cesty od Seefeldu. "Dnes hráli proti Jablonci, remizovali 1:1," řekl nám vedoucí mužstva.

"Ke druhému zápasu proti Partizanu Bělehrad si odskočí náš tým do německého Weilheimu," upřesnil Lafek místo konání. "O tom, kde se bude hrát s Arminií Bielefeld se rozhodne na začátku příštího týdne."

Všechny zápasy budete moci na našem webu sledovat on-line.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články