Fotoreportáž ze Seefeldu

Prohlédněte si fotogalerii ze soustředění v Alpách.
PRAHA/SEEFELD - Slavii v pondělí čeká první přátelské utkání v rámci tréninkového kempu v Alpách, na které si odskočí do blízkého Haimingu, soupeřem jim bude prvoligový turecký celek Ankaragucu. Výkop je stanoven na 18:30.

Slavia sice byla v posledních letech dvakrát na soustředění v Turecku, přesto poslední velkou konfrontací s tureckým fotbalem bylo utkání Poháru UEFA proti Besiktasi Instanbul před třemi a půl lety. Ze současného kádru tyto souboje pamatuje pouze Tomáš Hrdlička, který v obou duelech střídal, Matej Krajčík byl na lavičce.

Z utkání připravíme on-line reportáž.

Prohlédněte si 32 snímků z prvních dnů soustředění slávistických fotbalistů v rakouském Seefeldu. Autorem všech fotografií je Tomáš Pokorný.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články