Sedm branek ve druhé směně | SK Slavia Praha

Sedm branek ve druhé směně

PRAHA/PÍSEK – Svěřenci trenéra Luboše Kozla si po nepříliš vydařeném víkendovém turnaji spravili chuť v prvním utkání svého soustředění v Písku. Divizním Strakonicím dali sedm branek, o které se podělilo sedm střelců – Kovařík, Necid, Mejzlík, Borovský, Dejmek, Vrzal a Bayer.

Béčko je na soustředění v krásném areálu v Písku, po dopoledním tréninku si večer mladí fotbalisté střihli „druhou fázi“, která se jim vydařila. „Chtěl jsem, abychom si po sobotě spravili chuť, tentokrát nám nechyběla potřebná disciplína. Zkusili jsme si i ofenzivní systém se třemi záložníky,“ řekl našemu webu trenér Luboš Kozel.
„Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do správného rytmu, ale po pětadvaceti minutách jsme měli utkání pod kontrolou, s výkonem jsem spokojený,“ dodal kouč.

Slavia B – Strakonice 7:1 (2:0)

Branky: Kovařík, Necid, Mejzlík, Borovský, Robin Dejmek, Vrzal, Bayer

Slavia B: 1. poločas Hanuš – Bauer, Radek Dejmek, Šmíd, Švamberg – Vagrčka, Vácha, Kovařík – Dočkal, Necid, Jablonský

2.poločas: Hanuš-Kindel, Šmíd (65.Radek Dejmek), Tlustý, Mejzlík - Bayer, Proskočil, Borovský-Zelinka, Robin Dejmek, Vrzal