Z mnoha šancí se výhra nezrodila | SK Slavia Praha

Z mnoha šancí se výhra nezrodila

WEILHEIM - Slavia remizovala ve druhém přípravném utkání v rámci svého soustředění v alpském Seefeldu se srbským Partizanem Bělehrad 0:0. Příležitosti vstřelit branku měla zejména po standardních situacích, v nadějné šanci byl v prvním poločase Pavel Fořt, po přestávce mohli rozhodnout Vlček a Michálek.

Partizan o přestávce vystřídal celou jedenáctku hráčů, jeho největší možnost měl Makedonec Stojkov v druhém poločase, jeho střelu zlikvidoval Kozáčik.

"Doufám, že si branky schováváme na ligu, šancí jsme si dnes díky aktivní hře vytvořili dost," řekl po utkání trenér Karel Jarolím. "Po herní stránce jsme znovu podali o něco lepší výkon než v minulém zápase, je jen opravdu škoda, že se nám to nepodařilo potvrdit vítěznou brankou," dodal slávistický trenér.

"Měli jsme šance hlavně po standardních situacích, je velká škoda, že jsme některou neproměnili," zalitoval dnešní kapitán Tomáš Hrdlička. "Partizan hrál trochu jiným systémem, než se hrává u nás v lize, museli jsme na to reagovat, v obraně jsme to zvládli, škoda jen, že se nám nepovedlo se aspoň jednou trefit," uzavřel svůj komentář Hrdlička.

Slavia - Partizan 0:0
Slavia: Kozáčik - Krajčík, Aračič (46. Nachtman), Dosoudil (61. Michálek), Hubáček - Kalivoda, Hrdlička, Kratochvíl, Nečas (61. Jarolím) - Táborský (61. Vlček), Fořt