Stanislav Vlček on-line ze Seefeldu

SEEFELD - "Na konci ligy jsem byl opravdu zklamán, hlavně z jejího závěru. Vnímám to tak, že zůstávám v jednom z nejslavnějších klubů u nás. Na hořkost už není čas, je to pryč.
SEEFELD - "Na konci ligy jsem byl opravdu zklamán, hlavně z jejího závěru. Vnímám to tak, že zůstávám v jednom z nejslavnějších klubů u nás. Na hořkost už není čas, je to pryč. Slibuju, že s klukama uděláme všechno pro to, abychom vám dělali jenom radost," odpověděl útočník Stanislav Vlček na jednu z otázek, které mu přišly do jeho prvního on-line rozhovoru, který poskytl v alpském hotelu Lamm, kde Slavia pobývá na letním soustředění.

V dalších odpovědích vzpomínal na svoji předcházející kariéru, ale také vyhlížel novou sezónu. V článku najdete odkaz na záznam celého rozhovoru.
Autorem fotografií je Tomáš Pokorný.Záznam rozhovoru si můžete přečíst zde.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články