Slavia se loučí se Seefeldem

SEEFELD – V sobotu dopoledne slávisté naposledy trénovali na stadionku v Seefeldu. Trénink byl kratší, večer čeká Slavii přátelské utkání s Arminií Bielefeld. Po krátkém rozcvičení s míčem se tým rozdělil do tří skupin, které spolu hrály báčko.
SEEFELD – V sobotu dopoledne slávisté naposledy trénovali na stadionku v Seefeldu. Trénink byl kratší, večer čeká Slavii přátelské utkání s Arminií Bielefeld. Po krátkém rozcvičení s míčem se tým rozdělil do tří skupin, které spolu hrály báčko.

Na tréninku chyběl Michal Vorel, který vyrazil do alpského terénu na kole v rámci rehabilitace po vyléčení zánětu achilovky, fyzičku doháněli běháním i Brazilec Gaúcho, Marek Suchý a Tomáš Hašler.

Zdravotní problémy úplně vyřadily z přípravy Iva Táborského a Martina Latku. Po skončení tréninku si trenéři zakopali na branku, kterou hájil bývalý gólman a současný masér Bobby Zlámal, za několik svých zákroků si vysloužil pochvalu od fotbalistů, kteří dokončovali protahovací cvičení.

„Měl bys oprášit registračku, my ti řeknem, kdy je sraz na zápas,“ ozývalo se přátelské povzbuzování. „Fyzičku doženeš na pásu,“ přidal se další vtípek. Bobby ze svého brankářského umění opravdu mnoho nezapomněl.

Posledním rozloučením s nádherným areálem bylo společné foto. Před obědem se fotbalisté dozvědí základní sestavu pro večerní zápas a v půl třetí se vydají do Walchsee, kde je čeká bundesligový soupeř. Po utkání zamíří výprava rovnou do Prahy.

Utkání s Arminií začíná v 17 hodin. Pokud nám to technické podmínky ve Walchsee dovolí, připravíme z průběhu on-line přenos.

Na společné fotografii nejsou hráči, kteří v sobotu dopoledne trénovali individuálně. Fotografie: Horní řada zleva: fyzioterapeut Sobotka, lékař Kučera, Slavík, Dosoudil, Aračič, Diviš, Hrdlička, Kozáčik, Kratochvíl, Táborský, Latka, maséři Trenkwitz a Zlámal, prostřední řada zleva řidič autobusu a fotograf Pokorný, Vrabec, Krajčík, Janů, Nachtman, spodní řada zleva: kustod Petrák, Karel Jarolím, Přibyl, Kalivoda, Vlček, Fořt, Švento, Hubáček, Nečas, Michálek.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články