Matúš Kozáčik bude brzy fit

PRAHA – Slovenský gólman Matúš Kozáčik si proti Arminii Bielefeld na nedostatek práce stěžovat nemohl. Už v páté minutě skvěle vychytal samostatný útok Zumy, do poločasu míč za svá záda nepustil, ačkoliv k tomu měli hráči Arminie řadu dobrých možností...
PRAHA – Slovenský gólman Matúš Kozáčik si proti Arminii Bielefeld na nedostatek práce stěžovat nemohl. Už v páté minutě skvěle vychytal samostatný útok Zumy, do poločasu míč za svá záda nepustil, ačkoliv k tomu měli hráči Arminie řadu dobrých možností.

V 54. minutě zůstal po souboji ve vápně ležet na trávníku. „Bylo to po rohovém kopu, šel jsem pro míč, narazili jsme na sebe rameno na rameno. Odnesl jsem to já, bylo to tím, že jsme se navzájem neviděli,“ popsal Kozáčik nešťastnou chvilku. Pak ještě stačil zlikvidovat Eigerovu tutovku, ale minutu na to už nuceně přepustil místo Jakubu Divišovi.

„V neděli jsem byl na ortopedickém vyšetření a na rentgenu, naštěstí je rameno jen zhmožděné, musím to nechat dva dny v klidu, v úterý uvidím, jak to bude vypadat,“ prozradil nám brankář uklidňující diagnózu. „Plánoval jsem si krátký výlet s přítelkyní někam do přírody, ale z toho sešlo, musím se dát do kupy,“ dodává brankář.

Stejně jako ostatním i jemu se soustředění v Alpách líbilo. „Jenom mne mrzí, že se nám nevyhýbají zranění, někoho trápily i virózy. Už aby byli všichni zdraví,“ přeje si Kozáčik. Je určitě dobře, že na seznamu rekonvalescentů jeho jméno bude jenom do úterka.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články