Janda,Gecov a Švec hráli proti Polsku

PRAHA – Petr Janda, Marcel Gecov a uzdravený Michal Švec nastoupili v dresu české reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy proti Polsku. Češi vyhráli 2:0 a postoupili do semifinále. Vítězství také znamená, že mladí fotbalisté pojedou příští rok do Kanady na mistrovství světa.
PRAHA – Petr Janda, Marcel Gecov a uzdravený Michal Švec nastoupili v dresu české reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy proti Polsku. Češi vyhráli 2:0 a postoupili do semifinále.

Vítězství také znamená, že mladí fotbalisté pojedou příští rok do Kanady na mistrovství světa.

Marcel Gecov a Petr Janda byli v základní jedenáctce, uzdravený Michal Švec, který laboroval se zraněným kotníkem, nastoupil v 65. minutě. Češi vyhráli svoji skupinu, v semifinále se utkají se Skotskem.

Semifinále se hraje 26. července, finále a souboj o třetí místo 29. července, tedy dva dny před vstupem Slavie do ligových bojů na ostravských Bazalech.

Česká republika U19 - Polsko U19 2:0 (1:0)
Branky: 35. Střeštík, 80. Fenin.
ČR U19: Petr - Mazuch, Pavlík, Šimůnek, Dohnálek - Janda, Gecov, Jungr - Mareš (89. Hašek), Střeštík (65. Švec) - Fenin (84. Blažek).

Aktuálně

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

včera
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články