Slávisté se fotili

Prohlédněte si týmové foto Slavie
PRAHA – Slávisté mají za sebou další část pravidelného předsezónního programu – fotografování velké společné fotografie a hlaviček. Po dopoledním tréninku se sešli na hlavním strahovském stadionu už v dresech s logem nového partnera společnosti SmartWings. Podle pečlivě sestaveného plánu se usadili na lavičky, nechyběli všichni trenéři a členové realizačního týmu.

Po společné fotografii následovalo snímání portrétových hlaviček, které se neobešlo bez drobných problémů. „Teď jednu vážnou,“ poprosil fotograf Martin Malý útočníka Pavla Fořta, pokyn ovšem vyvolal další výbuch nežádoucího smíchu. Velké nesnáze působil vážný výraz i Ivo Táborskému, který první pokus tvářit se seriózně vzdal a z místa před aparátem utekl.

Společného fotografování se účastnili i dlouhodobí marodi Milan Černý a Jan Vorel. „Naplno rehabilituji, před operací musí být koleno plně pohyblivé,“ řekl našemu webu smutným hlasem záložník Milan Černý. Jan Vorel svůj stav popisoval takto: „Tři týdny klidu mám za sebou, v pátek jdu na tomografické vyšetření, které odhalí, jak dobře sval srůstá,“ prozradil obránce. V pořádku naopak už budou Lukáš Jarolím i Matúš Kozáčik.

Na stadionu nebyli Brazilec Gaúcho a záložník Tomáš Michálek, kteří v současnosti nejsou hráči Slavie. Klub o jejich angažování nadále jedná. Petr Janda a Michal Švec jsou s reprezentací do devatenácti let v Polsku, takže i jim společné fotografování uteklo.

Ve středu budou fotbalisté trénovat dvoufázově, v poledne bude oficiální tisková konference.

Společná fotografie (velký formát se vám otevře při kliknutí na náhled pod článkem):

Horní řada zleva: Daniel Sobotka – fyzioterapeut, Radim Nečas, Ivo Táborský, Tomáš Hašler, Martin Latka, Lukáš Nachtman, Ante Aračič, Matej Krajčík, Dušan Švento, Milan Černý, Václav Petrák – kustod

Prostřední řada zleva: Martin Lafek – vedoucí mužstva, Jan Netscher – kondiční trenér, David Kalivoda, Tomáš Hrdlička, Jiří Studík, Radek Dosoudil, Martin Slavík, Jakub Diviš, Pavel Fořt, Karel Kratochvíl, Stanislav Vlček, František Zlámal – masér, Jiří Trenkwitz – masér, Alexandr Kučera – lékař

Dolní řada zleva: Matúš Kozáčik, Marek Suchý, Jan Vorel, Petr Vrabec – asistent, Karel Jarolím – trenér, Miroslav Janů – asistent, Luboš Přibyl – asistent, David Hubáček, Lukáš Jarolím, Michal Vorel

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články