Slavia si přeje navázat na předchozí sezónu

PRAHA – „Chtěli bychom hrát v popředí tabulky, uspět v českém poháru a také dobře reprezentovat Českou republiku v Evropě, podobně jako v minulé sezóně,“ řekl na předsezónní tiskové konferenci generální sekretář Slavie Petr Doležal. Tisková mluvčí společnosti Travel Service Vlaďka Dufková přivítala začínající spolupráci se Slavií. „Jsme rádi, že jsme se stali generálním partnerem prestižního klubu, působíme jako partner české reprezentace, tímto vstupujeme i na klubové pole. Od Slavie očekáváme výraznou propagaci značky SmartWings, a to u nás i v zahraničí,“ řekla Dufková. K výši kontraktu Dufková uvedla: „Detaily smlouvy nebudeme zveřejňovat, myslím si, že Slavia bude spokojená.“ Tiskový mluvčí...
PRAHA – „Chtěli bychom hrát v popředí tabulky, uspět v českém poháru a také dobře reprezentovat Českou republiku v Evropě, podobně jako v minulé sezóně,“ řekl na předsezónní tiskové konferenci generální sekretář Slavie Petr Doležal.

Tisková mluvčí společnosti Travel Service Vlaďka Dufková přivítala začínající spolupráci se Slavií. „Jsme rádi, že jsme se stali generálním partnerem prestižního klubu, působíme jako partner české reprezentace, tímto vstupujeme i na klubové pole. Od Slavie očekáváme výraznou propagaci značky SmartWings, a to u nás i v zahraničí,“ řekla Dufková.

K výši kontraktu mluvčí uvedla: „Detaily smlouvy nebudeme zveřejňovat, myslím si, že Slavia bude spokojená.“ Tiskový mluvčí Alexandr Kliment k tomu doplnil: „V tomto směru jsme si oproti loňské sezóně výrazně polepšili."

„Prodloužili jsme o dva roky smlouvu se společností Adidas, došlo k výraznému vylepšení podmínek, toho si také velice vážíme,“ dodal Kliment.

Svého oficiálního představení se dočkaly i nové dresy. Domácí mají samozřejmě tradiční červenobílou kombinaci, venkovní jsou oranžové. „Ja pamatuji nejvíc modré venkovní dresy, ale oranžová není špatná barva, dresy jsou dobře vidět na hřišti, pomohou orientaci hráčů,“ zhodnotil novou kombinaci trenér Karel Jarolím.

Slávistický trenér také shrnul změny v kádru, ke kterým došlo v létě. „Odešli Karel Piták a Míra Holeňák, kádr rozšířili Martin Latka, Ivo Táborský, Martin Slavík, Tomáš Hašler, kteří se vrátili z hostování. Radim Nečas, Lukáš Nachtman a Jakub Diviš přešli z juniorky, přišel také obránce Jan Vorel. Pokud by se podařilo to, aby zůstali i Tomáš Michálek a Gaúcho, budu s kvalitou kádru spokojený,“ řekl kouč. O Michálkovi a Gaúchovi by se mělo podle jeho slov definitivně rozhodnout během nejbližších dnů.

„Příprava proběhla podle plánu, je jenom škoda, že nás trápila zranění a virózy. Máme v úvodu těžký los, ale věřím, že to zvládneme podle našich představ. Na ligu se všichni těšíme,“ vyhlíží pondělní vstup do nového ročníku útočník Stanislav Vlček.

Hráči na dopoledním tréninku volili nového kapitána, výsledek volby se dozvědí v pátek. „Já jsem dal svůj hlas Lukáši Jarolímovi,“ odtajnil svoje preference Vlček.

Rozhovor s trenérem Karlem Jarolímem
Rozhovor se Stanislavem Vlčkem

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články