Hrdlička a Vlček zajistili tři body

PRAHA - Slavia doma konečně vyhrála, v druhém poločase vstřelili branky Tomáš Hrdlička a Stanislav Vlček. Vlček v 66. minutě vstřelil šestou branku v šestém zápase za sebou.
PRAHA - Slavia doma konečně vyhrála, v druhém poločase vstřelili branky Tomáš Hrdlička a Stanislav Vlček. Vlček v 66. minutě vstřelil šestou branku v šestém zápase za sebou. Slávisté měli v prvním poločase štěstí, když rozhodčí neuznal branku Hořejše. Červenobílí jsou po patnáctém kole na čtvrtém místě, na první příčku ztrácejí dva body.

„V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale chyběla nám agresivita v zakončení, to jsme chtěli do druhé půle změnit. Dynamo mělo volný prostor pro nadějné situace před naší brankou, naštěstí je nevyužilo. Druhý poločas byl z naší strany lepší, potvrdili jsme zlepšený výkon dvěma brankami. Jsem spokojený s body a vítězstvím," uvedl trenér Karel Jarolím.

„Prohráli jsme, není co řešit. Tady na Slavii se potřebujete dostat do vedení, abyste uspěli. My jsme se do něj dostali. Bohužel branka neplatila, zápas by se zřejmě vyvíjel jinak. Nedali jsme dvě tři další šance, potom jsme Slavii nechali dát góly po dvou našich chybách a už jsme neměli  nárok," řekl trenér Budějovic František Cipro.

Fotografie
Utkání jsme sledovali on-line
Zápasový magazín Poločas
Video
Ohlasy hráčů
Rozhovor s trenérem Karlem Jarolímem

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články