Volešák na čtyři roky slávistou!

PRAHA – První letní posila je na světě! Je jí třiadvacetiletý záložník Ladislav Volešák, který v pátek v půl jedné podepsal se Slavií čtyřletý kontrakt. Šikovný exekutor přímých kopů je odchovancem konkurenční Sparty, prošel řadou reprezentačních výběrů...
PRAHA – První letní posila je na světě! Je jí třiadvacetiletý záložník Ladislav Volešák, který v pátek v půl jedné podepsal se Slavií čtyřletý kontrakt.

Šikovný exekutor přímých kopů je odchovancem konkurenční Sparty, prošel řadou reprezentačních výběrů, za českou jedenadvacítku nastoupil v osmi zápasech a vstřelil tři branky. Jarní sezonu strávil na hostování v Českých Budějovicích.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo dohodnout se se Spartou na přestupu, věříme, že ve Slavii prokáže svůj talent a bude velice platným hráčem,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

„Je to reálná alternativa za Lukáše Jarolíma, v podzimní sezoně naznačil své možnosti. Brzy se připojí k týmu na soustředění,“ řekl k nové akvizici trenér Karel Jarolím.

„Slavia přišla se zajímavou nabídkou vystřídat Lukáše Jarolíma, mám velkou motivaci něco v novém týmu dokázat. Velkou výzvou je také kvalifikace o Ligu mistrů a nový slávistický stadion,“ vyhlíží nové angažmá Volešák.

„Udělám všechno pro to, abychom skončili před Spartou, kde jsem nedostával tolik možností hrát,“ dodal.

Ze současného slávistického kádru se Volešák zná s Martinem Latkou, se kterým nastupoval za českou jedenadvacítku. Se Slavií už absolvoval zdravotní i zátěžové testy.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články