Trenérem béčka bude Daniel Šmejkal

PRAHA - Juniorku Slavie povede v následující sezoně Daniel Šmejkal, realizační tým zůstává stejný. A-dorost bude hrát pod vedením dvojice trenérů Šanák, Knypl, B-dorost Abrhám a Vnouček.
PRAHA - Juniorku Slavie povede v následující sezoně Daniel Šmejkal, realizační tým zůstává stejný. A-dorost bude hrát pod vedením dvojice trenérů Šanák, Knypl, B-dorost Abrhám a Vnouček. U dalších dorosteneckých týmů ke změnám nedošlo.

„Daniel Šmejkal má zkušenosti s prací s mladými fotbalisty, kterou získal u dorosteneckých týmů Slavie. Je to trenér z našich řad, který má předpoklady pro to, aby pokračoval v cestě Luboše Kozla při výchově kvalitních hráčů pro áčko. Dá se očekávat, že juniorka bude znovu velice mladým týmem, který doplní současní dorostenci, u nichž se dá předpokládat, že se vyrovnají s nároky kladenými v ČFL,“ uvedl ke jmenování nového trenéra béčka sportovní ředitel Michal Šrámek.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články