Vladimír Šmicer se vrací do Slavie!

PRAHA – Už je to tady! Vítěz Ligy mistrů se vrací do červenobílého dresu! Vladimír Šmicer se ve čtvrtek 12. července krátce po jedenácté hodině v hotelu Pyramida stal znovu slávistou.
PRAHA – Už je to tady! Vítěz Ligy mistrů se vrací do červenobílého dresu! Vladimír Šmicer se ve čtvrtek 12. července krátce po jedenácté hodině v hotelu Pyramida stal znovu slávistou. Se svým bývalým klubem podepsal roční smlouvu s roční opcí, součástí smlouvy je také možnost jeho dalšího působení v klubu. Stane se veledůležitou posilou v bojích o Ligu mistrů.

„Splnila se nám absolutní priorita přestupového období, do týmu přichází fotbalista světového formátu,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

„Věřím, že podpis smlouvy s Vladimírem Šmicerem je tou nejlepší pozvánkou pro slávistické fanoušky do hlediště pro důležitý boj o Ligu mistrů, který nás čeká,“ doplnil Doležal.

„Vracím se do Slavie, do klubu, ze kterého jsem odešel do velkého fotbalu, udělám všechno pro to, abych mu pomohl v důležitých utkáních, která nás čekají. Těším se také na to, že si zahraji na novém stadionu v Edenu,“ uvedl po podpisu smlouvy Vladimír Šmicer.

Čtyřiatřicetiletý Vladimír Šmicer si připsal premiérový start v lize za Slavii v 9. kole ročníku 1992/1993 v utkání proti Hradci Králové, vedl ho tehdy trenér Jarabinský a utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Jeho zatím poslední ligový start má datum 19. května 1996, Slavia vyhrála v Liberci 3:2. Svěřenci trenéra Cipra tím završili cestu za ligovým titulem, Šmicer tak nemusel smutnit nad neproměněnou penaltou.

Celkem odehrál Šmicer za Slavii 167 utkání, z toho bylo 82 ligových. Vsítil 55 branek, z nich bylo v lize 26.

Vladimír Šmicer hrál znovu za Slavii! 1.48 MB,
Karel Jarolím o Vladimíru Šmicerovi! 0.47 MB,

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články