S fanlubem do Žiliny!

Fanklub Slavie připravuje zájezd na druhé předkolo LM. (aktuální informace!)
PRAHA - Fanklub Slavie připravuje autobusový zájezd na utkání druhého předkola Ligy mistrů do Žiliny. Termín výkopu je ve středu 1.8. od 20:00 (Čtěte aktuální informace!!!


Cena: 500 Kč bez vstupenky pro všechny fanoušky bez rozlišení členství ve fanklubu

Vstupenka:
Cena vstupenky je 500 Sk, pro členy výjezdu bude cena upřesněna. Bude se to platit v českých korunách. Lístky zaplatíte v autobuse!!

Placení:
Kapacita je zaplněna, ale všichni doposud nezaplatili, pokud někdo odpadne, můžeme přibrat další účastníky! Na tuto možnost se kontaktujte případně u pana Šubrta.

Sraz v Praze: V Edenu u hotelu Slavia v 10:30, očekávaný odjezd v 11:00. Návrat ihned po utkání.
Sraz v Brně: Předpokládaný sraz ve 13:30-14:00, účastníci z Brna obdrží SMS. Místo srazu je u benzinové pumpy OMV u IKEY po sjezdu z dálnice D1! GPS lokace z mapy.cz - 49¦deg;9'11.5"N,16¦deg;37'45.73"E.

Další případné informace v rámci možností poskytne pan Šubrt na telefonním čísle 777 302 302.


Informace pro ostatní fanoušky:
Kapacita sektoru v Žilině je 580 míst! Vstupenky se budou prodávat POUZE v Praze na Strahově, o zahájení prodeje se dozvíte na slavia.cz. Tyto vstupenky pro ostatní fanoušky zařizuje SLAVIA, nikoliv fanklub!

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články