Jablonec má zájem o hostování Lukáše Váchy

PRAHA – Záložník Slavie Lukáš Vácha dostal svolení klubu připravovat se s Jabloncem, který má zájem o jeho půlroční hostování. Vácha neodcestuje na soustředění do Německa. Se svěřenci trenéra Luboše Kozla se slávisté utkají v prvním ligovém kole. Záložník juniorky Martin Bayer se připravuje na Kladně, jedná se o jeho ročním hostování. V případě obránce Jana Bauera je již o hostování rozhodnuto, Bauer bude nastupovat za druholigový Sokolov.
PRAHA – Záložník Slavie Lukáš Vácha dostal svolení klubu připravovat se s Jabloncem, který má zájem o jeho půlroční hostování. Vácha neodcestuje na soustředění do Německa. Se svěřenci trenéra Luboše Kozla se slávisté utkají v prvním ligovém kole.

Záložník juniorky Martin Bayer se připravuje na Kladně, jedná se o jeho ročním hostování. V případě obránce Jana Bauera je již o hostování rozhodnuto, Bauer bude nastupovat za druholigový Sokolov.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články